İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 1 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini, garanti belgesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

Ürün İade Adresi:
Karacaahmet Mah. 38004. Cd. No:E8-1 (Otogar Civarı) Şehitkamil/Gaziantep

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz siparişiniz onaylandığının en geç ertesi günü taze olarak üretilmekte ve kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale/EFT ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Kapıda Ödeme Sistemimiz Yoktur.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

X